RING 18k guld med emaljarbete samt röda stenar, svensk importstämpel, 1900-tal.

255271. RING 18k guld med emaljarbete samt röda stenar, svensk importstämpel, 1900-tal.

Ringstorlek ca 20.
Vikt ca 6,4 gram.

Slitage. Emaljskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ringstorlek ca 20.
Vikt ca 6,4 gram.

Slitage. Emaljskador.

Antal besök: 600