STOL, "Wire Chairs" design Ray & Charles Eames, 1900-talets andra hälft.

2552655. STOL, "Wire Chairs" design Ray & Charles Eames, 1900-talets andra hälft.

Höjd ca 83 cm.
Sitthöjd ca 43 cm.
Omärkt.

Slitage, rostangrepp, färg bättrad/omålad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 83 cm.
Sitthöjd ca 43 cm.
Omärkt.

Antal besök: 341