ANDERS JOHAN LIGNELL. Dosa, Silver, 1818, vikt 141 gram.

2552575. ANDERS JOHAN LIGNELL. Dosa, Silver, 1818, vikt 141 gram.

Lock dekorerat med ros.
Stämplat AIB.
M3 = 1818
Diameter 7,4 cm.
Höjd 4,6 cm.

Smärre märken, repor.
Invändig förgyllning delvis bortputsad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lock dekorerat med ros.
Stämplat AIB.
M3 = 1818
Diameter 7,4 cm.
Höjd 4,6 cm.

Smärre märken, repor.

Antal besök: 409