LOCKURNA i porslin, Åke Holm, Höganäs, signerad.

255242. LOCKURNA i porslin, Åke Holm, Höganäs, signerad.

29,5 cm
Signerad Holm, Höganäs.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

29,5 cm
Signerad Holm, Höganäs.

Bruksskick.

Antal besök: 911