Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gästriklands Auktionskammare
Konst
Måleri
BERTIL WIDBRANT. Stadsmotiv, olja på duk, signerad B Widbrant.
255217. BERTIL WIDBRANT. Stadsmotiv, olja på duk, signerad B Widbrant.
41,5 x 33,5 cm.
Slapp i duken.
Gör en kostnadsfri värdering!
41,5 x 33,5 cm.
Slapp i duken.
Gästriklands Auktionskammare
1 687