RING i 14K gulguld med smaragdslippad akvamarin.

255197. RING i 14K gulguld med smaragdslippad akvamarin.

Akvamarin ca 15 mm x 8 mm.
Vikt 5 gram.
Storlek 16/51.
Stämplad 585.

Bruksskick.
Sten med slitage och avslag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Akvamarin ca 15 mm x 8 mm.
Vikt 5 gram.
Storlek 16/51.
Stämplad 585.

Bruksskick.
Sten med slitage och avslag.

Antal besök: 1 230