TAKKLAMPA, mässing och plast. Sannolikt Kjell Blomberg, Örsjö, 1960/70-tal-.

255188. TAKKLAMPA, mässing och plast. Sannolikt Kjell Blomberg, Örsjö, 1960/70-tal-.

Höjd 40 cm, diameter 35 cm.

Bruksslitage, smärre bucklor, invändig smuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 40 cm, diameter 35 cm.

Antal besök: 1 680