HÖRNSKÅP, med vitrinöverdel, engelsk stil, 19/200-tal.

25517. HÖRNSKÅP, med vitrinöverdel, engelsk stil, 19/200-tal.

Nyckel finns. Längd 65, djup 38, höjd 181 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 298