JOSÉ LUIS SANCHEZ. Skulptur, brons, stämpelsignerad och numrerad 1000/293.

255159. JOSÉ LUIS SANCHEZ. Skulptur, brons, stämpelsignerad och numrerad 1000/293.

Höjd inkl. sockel ca 15 cm.

Slitage, sockel med skada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd inkl. sockel ca 15 cm.

Slitage, sockel med skada.

Antal besök: 1 244