FICKUR, gulddouble, Balco, Schweiz.

255151. FICKUR, gulddouble, Balco, Schweiz.

Urtavla märt "Balco Swiss", 17 jewels. Diameter 52,5 gram, vikt 94 gram.

Slitage. Märken. Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Märken. Repor.

Antal besök: 1 919