KAFFEKANNA med mustachefäste , koppar, tidigt 1800-tal.

255131. KAFFEKANNA med mustachefäste , koppar, tidigt 1800-tal.

Längd: 25, Höjd: 24 cm.

Ålders- och bruksslitage, samt bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd: 25, Höjd: 24 cm.

Antal besök: 639