VÄGGARMATUR, smide, 2000-tal.

VÄGGARMATUR, smide, 2000-tal.
255130. VÄGGARMATUR, smide, 2000-tal.

För utomhusbruk. Stomme svartlackerad.
Längd ut från vägg ca 118 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ut från vägg ca 118 cm.

Smärre slitage.

Antal besök: 775