GRÄVMASKINER, 3 stycken i originalkartong.

255127. GRÄVMASKINER, 3 stycken i originalkartong.

Åkerman EC620ME.
Åkerman H25 d.
Åkerman EC200.

Vissa skador på originalförpackningar.
Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åkerman EC620ME.
Åkerman H25 d.
Åkerman EC200.

Åldersslitage.

Antal besök: 1 172