GLASÖGON, 18k guld samt plast, Skagabågen "Soirée", Carl Arne Breger. 1950-60-tal.

255125. GLASÖGON, 18k guld samt plast, Skagabågen "Soirée", Carl Arne Breger. 1950-60-tal.

Bågar med 18k stämplat guld samt vita stenar. Original etui medföljer.
Bredd 13,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd 13,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 871