BOKHYLLOR, 1960-tal.

BOKHYLLOR, 1960-tal.
255095. BOKHYLLOR, 1960-tal.

3 sektioner bokhyllor, 1 del med belysning. Bredd: 226, Höjd: 100 cm.

Ålders- och bruksslitage. Ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!
255095. BOKHYLLOR, 1960-tal.

Antal besök: 858