FICKUR, gulddoublé, PS Bartlett, Waltham Massachusetts, USA. 1900-talets första halva.

255067. FICKUR, gulddoublé, PS Bartlett, Waltham Massachusetts, USA. 1900-talets första halva.

Märkt "PJ Bartlett Waltham Mass. 17 Jewels. No: 15100419". Diameter 55 mm, vikt 115 gram.

Slitage. Hårstråspricka på urtavla. Märken. Går ej.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 261