VAS samt TEFLASKA, porslin, Kina, 18/1900-tal.

255055. VAS samt TEFLASKA, porslin, Kina, 18/1900-tal.

Dekor i underglasyrblått.
11,5 - 15 cm.

Smärre bruksslitage. Glasyrbubbla på teflaskan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dekor i underglasyrblått.
11,5 - 15 cm.

Antal besök: 741