VITRINSKÅP, rödmålad fur, sent 1900-tal.

255052. VITRINSKÅP, rödmålad fur, sent 1900-tal.

Längd 121, bredd 35, höjd 182 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 006