HARMAN/KARDON, FÖRSTÄRKARE, HK 450.

2550352. HARMAN/KARDON, FÖRSTÄRKARE, HK 450.

Mått: 42 x 32,5 cm. Höjd: ca 15 cm.

Ej funktionstestad. Ingen funktionsgaranti lämnas. Bruksslitage. Några repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 210