RAM, etikettmärkt a tergo G. B. Almquist Spegelfabrik Göteborg.

255027. RAM, etikettmärkt a tergo G. B. Almquist Spegelfabrik Göteborg.

Yttermått ca 96 x 77 cm
Innermått ca 75 x 55 cm.

Slitage, skador, lagningar, retuscher.

Gör en kostnadsfri värdering!

Yttermått ca 96 x 77 cm
Innermått ca 75 x 55 cm.

Antal besök: 1 411