KARTA, Kina, 1900-tal.

KARTA, Kina, 1900-tal.
2550154. KARTA, Kina, 1900-tal.

113 x 163 cm utfälld
38 x 25 cm ihopvikt.

Bruks och åldersslitage
Märken efter häftstift.

Gör en kostnadsfri värdering!

113 x 163 cm utfälld
38 x 25 cm ihopvikt.

Bruks och åldersslitage
Märken efter häftstift.

Antal besök: 514