FICKUR, Silver, Chronometre Galonne, Frankrike.

254995. FICKUR, Silver, Chronometre Galonne, Frankrike.

Boettens diameter 4,6 cm.

Repor, bruksslitage, ej genomgången.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Boettens diameter 4,6 cm.

Nyckel/nycklar finns.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 5 613