PLUNTA och CIGARETTETUI, silver, 1900-talets första hälft.

254987. PLUNTA och CIGARETTETUI, silver, 1900-talets första hälft.

Plunta i glas med silverinfattning. Höjd 14,5 cm.
Cigarettetui med tyska stämplar. Längd 9 cm.

Slitage, plunta med gravyr, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 957