SPINDELUR, Norton, London, 1800 tal.

254980. SPINDELUR, Norton, London, 1800 tal.

Boettens diameter 5 cm, glas med platt slipning mitt på glaset.

Repor, bucklor samt ej genomgången.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 444