WALDEMAR BERG. Vy över Ljungan, olja på duk, signerad.

254967. WALDEMAR BERG. Vy över Ljungan, olja på duk, signerad.

73 x 59 cm.

Enligt uppgift "Vy över Ljungan".

Gör en kostnadsfri värdering!

73 x 59 cm.

Antal besök: 3 172