KLAFFBORD, 2 enkla grindar, 2lådor.

2549651. KLAFFBORD, 2 enkla grindar, 2lådor.

Höjd ca 72,5cm
Bredd ca 70cm
Djup ca 35cm
Klaff ca 54cm.

Bruksslitage, repor & märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 72,5cm
Bredd ca 70cm
Djup ca 35cm
Klaff ca 54cm.

Bruksslitage, repor & märken.

Antal besök: 520