DRUPLIX MAGNET SPELAUTOMAT, 1950 TAL.

2549605. DRUPLIX MAGNET SPELAUTOMAT, 1950 TAL.

Höjd 75 cm, bredd 47 cm.

Nyckel saknas, slitage, fanérskador, ej funktionstestad, för funktionen ansvaras ej.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 75 cm, bredd 47 cm.

Antal besök: 1 042