PARTI NYSILVERBESTICK i schatull, 44 st, E.P. Zinc, Italien.

254955. PARTI NYSILVERBESTICK i schatull, 44 st, E.P. Zinc, Italien.

Bestickuppsättning i pressgjuten försilvrad zinklegering
Kommer i schatull
10 knivar, längd 21 cm
10 gafflar, längd 19 cm
10 skedar, längd 19 cm
11 kaffeskedar, längd 11 cm
1 slev, längd 28 cm
1 uppläggningssked, längd 23 cm
1 uppläggningsgaffel, längd 23 cm
Stämplade E.P. Zinc, Made in Italy
Schatull, 32x48 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kommer i schatull
10 knivar, längd 21 cm
10 gafflar, längd 19 cm
10 skedar, längd 19 cm
11 kaffeskedar, längd 11 cm
1 slev, längd 28 cm
Schatull, 32x48 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 1 622