ALEXANDER WILHELMS. Marint motiv, "MS Helga Smith" olja på duk, signerad samt daterad Stockholm 1951.

254942. ALEXANDER WILHELMS. Marint motiv, "MS Helga Smith" olja på duk, signerad samt daterad Stockholm 1951.

Otydlig text nedre högra hörn, delvis övermålad.
43 x 67 cm.

Fläckar, krackelyrer, ytskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

43 x 67 cm.

Antal besök: 2 593