RADIO, Philips, 1960-tal.

RADIO, Philips, 1960-tal.
2549306. RADIO, Philips, 1960-tal.

16,5x55 cm. Höjd 19 cm.

Brukslitage. Ej funktionstestad. 2 plastknappar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

16,5x55 cm. Höjd 19 cm.

Antal besök: 365