UPPLÄGGNINGSFAT, porslin, Kina, 1700/1800-tal.

254850. UPPLÄGGNINGSFAT, porslin, Kina, 1700/1800-tal.

Blåvit underglasyrdekor.
Längd ca. 43 cm.

Bruksslitage. Nagg samt spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Blåvit underglasyrdekor.
Längd ca. 43 cm.

Antal besök: 584