MARCUS LÖVBLAD. Akvarell samt gouache, signerad och varav en daterad -44.

254745. MARCUS LÖVBLAD. Akvarell samt gouache, signerad och varav en daterad -44.

17,5 x 13 respektive 10,5 x 14,5 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 096