JUAN DE SARIDAKIS. Utanför en synagoga.

2547050. JUAN DE SARIDAKIS. Utanför en synagoga.

Etsning
signerad
23x19,3 cm.

Oxidation. På baksidan, spår av lim.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Etsning
signerad
23x19,3 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 419