SKRIVBORD, Nyrenässans, 18/1900-tal, samt STOL 1900-tal.

254673. SKRIVBORD, Nyrenässans, 18/1900-tal, samt STOL 1900-tal.

Mahogny. Längd 91 bredd 60, höjd 109 inklusive listverk.

Mindre sprickor och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre sprickor och slitage.

Antal besök: 1 849