254671. KAFFESERVIS, porslin, 35 delar, Musselmalet, Royal Copenhagen.
Halvblond.
13 koppar med fat.
12 assietter.
1 sockerskål
1 gräddsnipa.
1 kaffekanna.
2 små fat.
1 uppläggningsfat.
1 uppläggningsfat på fot.
2 ljusstakar
1 vas.
Sockerskål med lagning.
Bruksslitage.