EN MATSALSKORG I MAHOGNY.

EN MATSALSKORG I MAHOGNY.
2546359. EN MATSALSKORG I MAHOGNY.

tom, höjd 28cm, bredd 45cm, djup 35cm, tillsammans med ett bord krocket set, F. H Ayres. Ltd, London.

allmänt slitage, repor och märken i hela, bröstet saknar handtag, krokettsats ofullständig.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 362