KANDELABER, 18/1900-tal, 4 ljusarmar och prismor.

254631. KANDELABER, 18/1900-tal, 4 ljusarmar och prismor.

Metall. Höjd 48 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Metall. Höjd 48 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 754