PARTI GLAS, 5 delar, Bl. a Monica Bratt.

254626. PARTI GLAS, 5 delar, Bl. a Monica Bratt.

Vas i röd glasmassa. Höjd 11,5 cm. Diameter 4,5 cm. Omärkt.
Fat i blå glassmassa med dekor av luftbubblor. Höjd 5,5 cm. Längd 15 cm. Etikettmärkt Monica Bratt Reijmyre.
Pennställ/vas. Eda. Höjd 8,5 cm. Signerad Eda -47.
Ljusstakar ett par. Ljusgrön glasmassa. Höjd 7 cm. Diameter 7,5 cm.

Nagg.
Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nagg.
Repor.

Antal besök: 933