Vas i röd glasmassa. Höjd 11,5 cm. Diameter 4,5 cm. Omärkt.
Fat i blå glassmassa med dekor av luftbubblor. Höjd 5,5 cm. Längd 15 cm. Etikettmärkt Monica Bratt Reijmyre.
Pennställ/vas. Eda. Höjd 8,5 cm. Signerad Eda -47.
Ljusstakar ett par. Ljusgrön glasmassa. Höjd 7 cm. Diameter 7,5 cm.
Nagg.
Repor.
Nagg.
Repor.