SÄNG/VÄGGLAMPOR, ett par. Skellefteå BJS. 1960-tal.

254621. SÄNG/VÄGGLAMPOR, ett par. Skellefteå BJS. 1960-tal.

Mässing. Diameter 16 cm.

Bruksslitage. Märken repor. Ej funktionstestade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mässing. Diameter 16 cm.

Antal besök: 1 173