KANAPE, 1800-talets slut.

KANAPE, 1800-talets slut.
254594. KANAPE, 1800-talets slut.

Längd ca 188 cm.

Klädsel med slitage, fläckar. Ben med stötmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 188 cm.

Antal besök: 1 016