BRICKBORD, Nordiska kompaniet, 1900-talets tidigare hälft.

254568. BRICKBORD, Nordiska kompaniet, 1900-talets tidigare hälft.

Trästomme, bricka i porslin med blomsterdekor. Längd 76, bredd 52, höjd 73 cm.

Repor och slitage på bricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Repor och slitage på bricka.

Antal besök: 887