STOL, senempire, trol. Baltikum, 1800-tal.

254527. STOL, senempire, trol. Baltikum, 1800-tal.

Lös stoppad sits.

Slitage, skada/spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lös stoppad sits.

Slitage, skada/spricka.

Antal besök: 669