MATBORD, teak, Bodafors, design K-E Kullén 1958.

2544882. MATBORD, teak, Bodafors, design K-E Kullén 1958.

Längd 135, bredd 85, höjd 72.
Iläggskiva bred 50 cm.
Senare lackerad yta på bordsskiva, iläggskiva ej lackad.
Design samt årtal brännstämplat under bordet. .

Bruksskick, repor samt märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 135, bredd 85, höjd 72.
Iläggskiva bred 50 cm.

Antal besök: 1 776