FÅTÖLJER, 2 st, "Läckö", Ingemar Thillmark för OPE, 1900-talets andra hälft.

254438. FÅTÖLJER, 2 st, "Läckö", Ingemar Thillmark för OPE, 1900-talets andra hälft.

Valnöt. Plymåer klädda i olivgrönt skinn.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 062