PARTI KERAMIKFÖREMÅL, FOTOGENLAMPA mm, 7 delar.

25441. PARTI KERAMIKFÖREMÅL, FOTOGENLAMPA mm, 7 delar.

Bl.a Mari Simmulson för Upsala-Ekeby, Nittsjö.
Bemålad taklampa med pärlfrans, diameter 24 cm.
Stora vasens höjd 45 cm.

Smånagg på pokalvas. Slitage, skador på pärlfrans.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stora vasens höjd 45 cm.

Antal besök: 1 333