KAFFESERVIS. Royal Copenhagen, "Måsen".

25439. KAFFESERVIS. Royal Copenhagen, "Måsen".

12 par koppar, 12 assietter, grädduppsats, 1par ljusstakar, vas, 4 fat.

Skador, nagg, 2:a sortering.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador, nagg, 2:a sortering.

Antal besök: 1 526