VAS, porslin, Rosenthal, 1900-tal.

254388. VAS, porslin, Rosenthal, 1900-tal.

Med polykrom blomsterdekor och detaljer i guld, märkt: Traumland, W. Mutse, Handgemalt. Höjd: 31 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Antal besök: 1 060