BARNSOFFA, rokokostil 1800-talets senare hälft.

254371. BARNSOFFA, rokokostil 1800-talets senare hälft.

Röd plysch, förgyllt trä. Längd ca 108 cm.

Slitage på pastellage. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 616