PERTTI SANTALAHTI. Skål, kristall, Humppila, Finland, signerad.

254370. PERTTI SANTALAHTI. Skål, kristall, Humppila, Finland, signerad.

Handgjord. Bredd 24, höjd 19 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Antal besök: 1 432