DESSERTSKÅLAR, 12 st. Luminarc, Frankrike.

2543442. DESSERTSKÅLAR, 12 st. Luminarc, Frankrike.

Höjd ca: 8 cm.
Diameter ca: 8,5 cm.

En har ett nagg, bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca: 8 cm.
Diameter ca: 8,5 cm.

En har ett nagg, bruksskick.

Antal besök: 812